Yhteystiedot

Perhetalo Heideken
Sepänkatu 3,
20700 Turku

Toimisto avoinna arkisin klo 9.00-16.00
puh. 044 5355 132 / 134

toimisto@vslj.fi
www.vslj.fi

Ota yhteys toimistoon esimerkiksi avoimiin paikkoihin tai esittelyihin liittyvissä tiedusteluissa.

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Miia Hänninen, VTM, työnohjaaja
puh. 044 5355 131
miia.hanninen@vslj.fi

Hallinto- ja kehittämispäällikkö
Johanna Syrjänen, KM
puh. 044 5355 139
johanna.syrjanen@vslj.fi

Järjestösihteeri
Heidi Tuimala, restonomi (YAMK)

puh. 044 5355 134
heidi.tuimala@vslj.fi

 

Koordinaattori
Salli Siltanen, VTK, MA

puh. 044 5355 138
salli.siltanen@vslj.fi

 

Järjestötyöntekijä
Ilmari Helva, VTM

puh. 044 5355 132
ilmari.helva@vslj.fi

Perhelinja
Hankekoordinaattori
Siru Kaihua, KM

puh. 044 5355 140
siru.kaihua@vslj.fi

Linkki-toiminta
Koordinaattori
Karoliina Kallio, KM,  kognitiivinen yksilöpsykoterapiakoulutettava 2018-2021
puh. 044 7355 131
karoliina.kallio@vslj.fi
Opintovapaalla 1.6-31.8.21.

Linkki-toiminta
Koordinaattori
Liisa Laaksonen, sosionomi (YAMK), ET perhe- ja paripsykoterapeutti
puh. 044 7355 130
liisa.laaksonen@vslj.fi

Linkki-toiminta
Koordinaattori
Jenna Simola, sosionomi amk
p. 044 5355 148
jenna.simola@vslj.fi

 

Kotoa kouluun -toiminta
Perhevalmentaja
Minna Huunonen, sosionomi AMK, neuropsykiatrinen valmentaja, ratkaisukeskeinen eläinavusteinen valmentaja

p. 044 5355143
minna.huunonen@vslj.fi

Kotoa kouluun -toiminta
Perhevalmentaja &

Linkki-toiminta
Koordinaattori

Monica Essén, sairaanhoitaja (YAMK), lastenhoitaja

p. 044 5355156
monica.essen@vslj.fi

 

JärjestöSotehanke 113

Janina Andersson, VM

p. 040 509 8998
janina.andersson@mll.fi