Yhteystiedot

Perhetalo Heideken
Sepänkatu 3,
20700 Turku

Toimisto avoinna arkisin klo 9.00-16.00
puh. 044 5355 132 / 134

toimisto@vslj.fi
www.vslj.fi

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Miia Hänninen, VTM, työnohjaaja
puh. 044 5355 131
miia.hanninen@vslj.fi

Hallinto- ja kehittämispäällikkö
Johanna Syrjänen, KM
puh. 044 5355 139
johanna.syrjanen@vslj.fi

Järjestösihteeri
Heidi Tuimala, restonomi (YAMK)

puh. 044 5355 134
heidi.tuimala@vslj.fi

 

Viestintäasiantuntija
Salli Siltanen, VTK, MA

puh. 044 5355 138
salli.siltanen@vslj.fi

 

Suunnittelija

Laura Gage, YTM

puh. 044 5355 143

laura.gage@vslj.fi

Järjestötyöntekijä

Pieta Salonen, YTM

puh. 044 5355 132

pieta.salonen@vslj.fi

Linkki-toiminta
Koordinaattori

Tiina Lamminen, VTL
puh. 044 5355 156
tiina.lamminen@vslj.fi 

Linkki-toiminta
Koordinaattori
Karoliina Kallio, KM,  kognitiivinen yksilöpsykoterapiakoulutettava 2018-2021
puh. 044 7355 131
karoliina.kallio@vslj.fi

Linkki-toiminta
Koordinaattori
Liisa Laaksonen, sosionomi (YAMK), ET perhe- ja paripsykoterapeutti
puh. 044 7355 130
liisa.laaksonen@vslj.fi

Perhelinja
Hankekoordinaattori

Sanna Jokinen, sosionomi (YAMK)
puh. 044 5355 140
sanna.jokinen@vslj.fi

 

Perhelinja
Hanketyöntekijä
Siru Kaihua, KM

puh. 044 7355 103
siru.kaihua@vslj.fi

JärjestöSotehanke 113

Janina Andersson, VM
puh. 040 509 8998
janina.andersson@mll.fi